Podívejte se na nejnovější Léky a přípravky na bolest hlavy právě zařazené do naší nabídky.
ATARALGIN 325 mg 20 tablet
Kombinovaný přípravek ze skupiny léků proti bolesti, obsahující léčivé látky paracetamol, guaifenesin a kofein.
FLECTOR Rapidcaps 25mg 20 tobolek
Přípravek se používá ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti
IBALGIN Rapidcaps 400 mg 30 měkkých tobolek
Lék proti bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, menstruační bolesti, migréna.
NALGESIN S 275 mg 30 potahovaných tablet
Lék na bolest hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti a bolesti spojené s nachlazením. Lék k vnitřnímu...
DEXOKET Granule pro perorální roztok 25 mg 10 sáčků
Na krátkodobou léčbu mírných až středně silných bolestí – třeba když vás chytnou svaly, bolí klouby, při menstruaci...
PANADOL Extra 500mg/65mg 24 potahovaných tablet IV
Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce: paracetamol a kofein.
PANADOL 500mg 24 potahovaných tablet III
Obsahuje paracetamol, což je léčivá látka, která tlumí bolest a snižuje horečku.
PANADOL DUO 500mg/200mg 20 tablet
Paracetamol je lék proti bolesti, který tlumí bolest a snižuje horečku. Funguje ale jinak než ibuprofen.
IBUPROFEN Aneos 400mg 100 potahovaných tablet
Přípravek obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv.
BRUFEN Combi 500mg/200mg 20 potahovaných tablet
Obsahuje dvě léčivé látky paracetamol a ibuprofen.
CETALGEN 500 mg / 200 mg 20 potahovaných tablet
K potlačení bolesti, která vyžaduje léčbu se silnějším protibolestivým účinkem než poskytuje samotný ibuprofen nebo paracetamol.
IBOVAL Rapid 400mg 10 tobolek
Protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti
NALGESIN S 275 mg 40 potahovaných tablet
Léčivá látka přípravku ve formě sodné soli, mírní bolest, horečku a zánět.
IBUMAX 400 mg 30 potahovaných tablet
Potlačuje bolesti pohybového aparátu, zubů a hlavy, menstruační bolesti, bolesti při pohmožděninách.
VALETOL 24 tablet
Působí proti bolesti hlavy, zubů, v kříži i menstruační bolesti. Lék k vnitřnímu užití.
IBUMAX 200 mg 30 potahovaných tablet I
Potlačuje bolesti pohybového aparátu, zubů a hlavy, menstruační bolesti, bolesti při pohmožděninách.
NALGESIN S 275 mg 20 potahovaných tablet
Lék na bolest hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti a bolesti spojené s nachlazením. Lék k vnitřnímu...
PARALEN 500 mg 24 tablet
Tlumí bolest, snižuje horečku, pomáhá při chřipce, nedráždí žaludek. Vhodný i pro diabetiky. Pro dospělé, dospívající a děti...
VALETOL 12 tablet
Působí proti bolesti hlavy, zubů, v kříži i menstruační bolesti. Lék k vnitřnímu užití.
IBUMAX 400 mg 30 potahovaných tablet 30 dóza
Potlačuje bolesti pohybového aparátu, zubů a hlavy, menstruační bolesti, bolesti při pohmožděninách.